KONST / Litografier / Färglitografier 11651200
nr 1165 1200
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Färglitografier, i mapp, 3 st, Signerad, bladets mått: 48x37
Utrop:
3.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:13:04
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou